Wandeling "Mannen samen sterker" 10 februari

23 februari 2026

De mannengroep trok er 10 februari j.l. samen op uit voor een stevige wandeling door een prachtig natuurgebied. De frisse lucht, kronkelende paadjes en het geluid van vogels zorgden voor precies de juiste sfeer: ontspannen, gezellig en vol goede gesprekken.

Halverwege de tocht, net toen de benen wat zwaarder begonnen te voelen en iemand voorzichtig over “koffie” begon te dromen, wachtte hen een verrassende verrassing. Daar, midden in het groen, hadden twee charmante dames een mini-terrasje ingericht. Een knus tafeltje, dampende koffie, geurige thee en een schaal vol heerlijke koekjes stonden klaar alsof het de normaalste zaak van de wereld was.

De verrassing was compleet. Wat begon als een mooie wandeling, werd ineens een warm moment van samenzijn. Met een kopje in de hand, lach op het gezicht en koekje erbij smaakte de pauze extra goed. Een kleine moeite, maar een groots gebaar dat de dag onvergetelijk maakte. 

Terug naar het overzicht