|

TOON HERMANS HUIS SITTARD
Tentoonstelling Creatieve Therapie beeldend
Creatieve therapie is:
Actief werken aan problemen: ‘bezig zijn met wat je bezighoudt.’ Creatieve therapie biedt een combinatie van creatieve activiteiten en gesprekken voor iedereen die op een handelings- en ervaringsgerichte wijze wilt werken aan zijn/ haar ontwikkeling en/ of problemen.
De activiteit wordt gegeven als een doorlopende groep op dinsdag en woensdagochtend, waarbinnen deelnemers in principe voor wat langere tijd deelnemen, maar op ieder moment kunnen instappen of besluiten te stoppen. Tijdens de tentoonstelling zijn gemaakte werkstukken van de deelnemers te bezichtigen. Enkele deelnemers zullen aanwezig zijn om eventueel een toelichting te geven op hun werkstuk.
De tentoonstelling vindt plaats op zaterdag 25 juni 2011 van 11:00 tot 17:00 uur in het Toon Hermans Huis aan de Paardestraat 31 te Sittard.
Koffie en Thee is Gratis.
Iedereen is van harte welkom!
Voor meer informatie zie www.toonhermanshuissittard.nl
|
|