Home - Actueel - Nieuws - Activiteiten Toon Hermans Huis Sittard
 
Activiteiten Toon Hermans Huis Sittard PDF Afdrukken E-mail

Het Toon Hermans Huis in de Paardestraat 31 te Sittard is een open huis voor mensen met kanker, hun naasten en nabestaanden.
U kunt hier binnenlopen voor een goed gesprek maar ook deelnemen aan diverse activiteiten zoals:

Ontspanningsoefeningen (Yoga):
Als je geconfronteerd wordt met kanker kan dat je leven behoorlijk op zijn kop zetten. Je kunt het gevoel hebben dat je leven ontspoord is, op lichamelijk, gevoelsmatig en geestelijk gebied.
Je zoekt dan misschien naar houvast en kracht om verder te gaan. Of je wilt gewoon een moment alles loslaten, tot rust komen en ontspannen.
In het Toon Hermans Huis te Sittard worden tijdens de bijeenkomsten yoga/ontspannings-, adem-, en concentratie- oefeningen aangeboden.
Deze oefeningen kunnen je helpen om je geest en je lichaam tot rust te brengen, waardoor je jezelf krachtiger voelt en het zelfvertrouwen wordt versterkt.
De bijeenkomsten zijn bedoeld voor alle mensen die geconfronteerd worden met kanker, dus ook je naasten.
Tijdstip: dinsdag van 18.30 - 19.30 uur
Bij voldoende belangstelling kunnen ook op andere tijdstippen bijeenkomsten worden gestart.
Je kunt vrijblijvend een keer meedoen. Als je belangstelling hebt of meer informatie wenst, kun je terecht bij docent Hans Lardenoije, Tel. 06-53507987. 

Massage
Confrontatie met kanker heeft meestal veel zorgen en spanning tot gevolg. Spanning die zich kan vastzetten in het lichaam. Dit geldt natuurlijk niet alleen voor mensen met kanker, ook naasten hebben vaak lichamelijke klachten die met stress en spanning te maken hebben. Ontspanning door massage is een cadeautje voor het lijf. Een moment van weldaad voor lichaam en geest. In het Toon Hermans Huis te Sittard is ook de mogelijkheid om een massage te krijgen. (voor mensen die geconfronteerd worden/werden en hun naasten)Dag: vrijdag van 10.00 uur tot 14.00 uur. (of in overleg).
Nadere informatie opvragen of een afspraak maken voor ontspanningsoefeningen en massage kan telefonisch: 046-4516474 (Toon Hermans Huis Sittard)  of via e-mail Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  

Meer info over alle activiteiten in het Toon Hermans Huis vindt U in onze nieuwsbrieven en in de agenda op deze site.